NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090122_77cc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vozidlo v protisměru

Datum nahlášení
09.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, prosím o prověření odstaveného vozidla v ulici Srbická směrem do ulici Zahrádky. Vůz stojí cca 3 neděle zaparkován v protisměru a při projíždění větším automobilem překáží. Děkuji

Lokalita závady
Srbická, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jelikož se jedná o bezpečnost a plynulost provozu je vaše hlášení předáno na MP Teplice.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email