Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlá cesta
Datum nahlášení
09.02.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Zarostlá cesta,průjezd různými druhy dřevin
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Tento pozemek není v majetku Statutárního města Teplice, ale vlastník bude vyzván k nápravě.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email