Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad
Datum nahlášení
09.02.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, na sídlišti od bowlingu Petersik směr Závětří se již delší dobu válí jakási válenda. Je to kousek od nově budovaného hriště.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad byl zadán k odstranění na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email