Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
09.04.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Na velkém parkovišti v ulici Unčínská u večerky nesvítí lampa vlevo (při postavení zády k areálu Luna).
Lokalita závady
Obránců míru 1144, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pro bližší specifikaci bych Vás rád požádal o čtyřmístné číslo svítidla,které je uvedeno na stožáru zhruba ve výšce očí.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email