Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená nádoba na bio odpad
Datum nahlášení
09.05.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Prosím o výměnu (opravu?) nádoby na bio odpad u domu 1454/2 v Londýnské ulici. Nádobě chybí víko. Děkuji. T.Šácha
Lokalita závady
Londýnská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění výměny, případně opravy. Nádobu nechte prosím do zajištění výměny/opravy, která by měla proběhnout nejdéle do týdne, volně přístupnou před objektem.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email