Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
09.05.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nefunkční lampa VO v ulici K Vápence, před domy č.p 204/7 a 262/3, lampa VO je umístěna v travnaté ploše, cca 1 m od hrany betonové zpevněné plochy.
Lampa VO nesvítí již cca 3 týdny.
Lokalita závady
K Vápence, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email