Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
POŠKOZENÁ LAMPA
Datum nahlášení
09.05.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
NENÍ KRYT V DOLNÍ ČÁSTI KTERÝ MÁ ZAKRÝVAT DRÁTY, JE ZDE VELKÝ VÝSKYT DĚTÍ JELIKOŽ JDE O ZÓNU.
Lokalita závady
Slovenská 2150, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jedná se o stožár č. 0945?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email