Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
ODPAD NA ULICI
Datum nahlášení
09.05.2018
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
VYHOZENÁ LEDNICE NA SILNICI
Lokalita závady
Slovenská 2150, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění odvozu.
Jedná se však především o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří i přes veškeré zdarma poskytované služby a možnosti jak se velkoobjemového odpadu zbavit jej volně odloží vedle nádob na odpad. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50.000,- Kč.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email