NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090616_5391

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nevhodně umístěné zrcadlo

Datum nahlášení
09.06.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den, každé ráno vyjíždím z parkoviště u Plam Beach do ulice Trnovanská. Před časem bylo k výjezdu umístěno zrcadlo, natočené směrem k Sometu, tzn. do zatáčky a konečně bylo pořádně vidět. Po čase celý sloup se zrcadlem spadnl na zem, a někdo /nevím kdo/ zrcadlo umístil tak, že je natočeno směrem na rovinku k Panorámě, která je přehledná i bez zrcadla. Navíc asi 14 dní je zrcadlo sklopené tak, že není vidět ani na tu rovinu. Pouze upozorňuji, že je otázkou času, kdy při tomto výjezdu dojde ke kolizi s vozidlem vyjíždějícím ze zatáčky směrem od Sometu, protože řidič nemá vůbec šanci vidět co se za zatáčkou děje. Na výjezdu z ulice Kosmonautů na Trnovanskou, na té veliké, široké křižovatce jsou umístěna zrcadla dvě, na výše jmenované je pouze jedno a ještě špatně. děkuji Zdenka Sixtová

Lokalita závady
ulice Trnovanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji Vám za nahlášení závady. Příslušný pracovník zajišťuje nápravu.
S pozdravem
Daniel Engel
oddělení dopravy
Magistrát města Teplice
---------------------------------------------------------
Dobrý den,
při místním šetření bylo zjištěno, že odrazové zrcadlo je zakryté zelení (větve stromů). Nebyla shledána závada v osazení zrcadla. Podnět ohledně větví byl předán příslušné kolegyni, která má danou agendu na starosti. Po odstranění zeleně, bude provedeno nové šetření ve věci správného umístění a natočení odrazového zrcadla.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email