Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovraky
Datum nahlášení
09.06.2017
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Již podruhé chci informovat o dvou odstavených autech v Proseticích v ul. Na Konečné ( přesně první účko po pravé straně od konečné MHD).
Po prvním hlášení auta zmizela, ale asi po 10 dnech se objevila znovu na stejných místech. Zabírají místa na parkování a jsou plná harampádí.....
Lokalita závady
Na Konečné 205/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email