NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090617_9165

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadající se povrch komunikace na vnějším obdovu kanálového vtoku

Datum nahlášení
09.06.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na příjezdovém pozemku ke garážím u křižovatky ulic Lounská a Litoměřická, parcelní číslo Katastru nemovitostí 3207/1 se u obou kanálových vtoků postupně propadá povrch komunikace, což zejména u druhého kanálového vtoku začíná způsobovat problémy při vjezdu a výjezdu z několika nejbližších garáží. Situaci u tohoto druhého kanálového vtoku ilustruje připojená fotografie. Svépomoc vlastníků garáží, spočívající vždy v zahrabání vzniklých propadů po deštích, už nestačí a závada vyžaduje odborné odstranění. Příjezdový pozemek ke garážím je ve vlastnictví Statutárního města Teplice.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali správci dešťové kanalizace k prověření.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email