NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090619_02b3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Schodiště v nebezpečném stavu

Datum nahlášení
09.06.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Schodiště bez zábradlí, nerovný povrch - výmoly, rozestupy přímo na schodu a z nich prorůstající tráva.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a rozhodneme o řešení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email