Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hromada oblečení
Datum nahlášení
09.06.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Hromada starého oblečení odhozená na trávníku mezi stromy v ul. Fráni Šrámka, v blízkosti kontejnerového stání, zadní vchody čp. 2556-55.
Lokalita závady
ulice Fráni Šrámka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid nepovolené skládky, a to v termínu cca do 14ti dní.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email