NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090620_9897

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
09.06.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v ulici Teplická, na úrovni domu 255 je již několik let propadlý chodník včetně vjezdu do garáže. Minulý týden se v celé ulici měnil rozvod elektřiny a chodník se rozkopal, následně uvedl do pěkného stavu, bohužel ale jen k místu toho propadu, mysleli jsme si, že chodník, který už pamatuje lepší časy bude opraven celý, včetně nevyhovujícího vjezdu do garáže. V této chvíli se elektřina předělává stejným způsobem na protilehlé straně. Bylo by dobré, když už je na místě firma, v jejíž možnostech je tuto práci zvládnout, aby opravila i výše zmíněný problém. Děkuji za pochopení Křeček.

Lokalita závady
Teplická 257, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marie Drahokoupilová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, firma, která prováděla výkopové práce ve Vaší ulici uvedla komunikaci do původního stavu - tam kde prováděla práce, což měla v podmínkách povolení. Nejedná se o akci města, proto byl položen nový povrch pouze tam, kde se prováděl výkop.


Marie Drahokoupilová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email