Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Stínění zrcadel - přerostlé větve
Datum nahlášení
09.06.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Při výjezdu z parkoviště v ul. Trnovanská stíní větve výhled v zrcadlech, prosím o jejich odstranění.
Děkuji.
Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, víme o tom a odbor životního prostředí MgM Teplice již řeší nápravu.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email