Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vypnuté semafory - DubskáxNa Hrázi
Datum nahlášení
09.07.2015
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Zřejmě v souvislosti s opravou Alejní ulice a odklonem přes Jateční jsou zde vypnuté semafory. Při výjezdu z Dubské ulice se tvoří fronty, někteří řidiči si vynucují přednost a najíždějí do křižovatky.
Lokalita závady
ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, ihned po opravení nabouraného stožáru signalizačního zařízení bude instalována nová úprava časů na této signalizaci a následně bude světelné signalizační zařízení spuštěno.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email