NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090719_9002

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Náletové dřeviny

Datum nahlášení
09.07.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Od paty plotové zídky kolem MŠ Jugoslávská (v ulici Slovenská proti č. p. 2638, 2639, 2640) vyrůstají náletové dřeviny (javory). Vzhledem k velikosti některých z nich a stavu zídky hrozí časem buď poškození zídky kolem MŠ, nebo pád stromu do vozovky.

Lokalita závady
ulice Slovenská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena den 11/7/2019 na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email