Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na schodišti na Letnou
Datum nahlášení
09.07.2022
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Na schodišti na Letnou je naplavená hlína a nepořádek. V okolí schodiště je nepořádek (odpadky).
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pravidelný úklid schodiště na Letnou je nastavený 1 x týdně v pátek. Evidentně úklid dne 8.7.2022 nebyl proveden, úklidová firma Marius Pedersen bude obratem vyzvána k okamžitému sjednání nápravy...schodiště a okolí bylo uklizeno v dopoledních hodinách dne 11.7.2022.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email