NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090819_abd3

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Komunální odpad/ na potoce v klecích.../

Datum nahlášení
09.08.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dnes v 10.30 hod byl proveden svoz odpadu komunálního, ale jen částečně, neboť vzhledem k odpadkům na zemi nebylo možno vyvézt i ostatní kontejnery k vysypání...v kleci s tříděným odp. je jeden kont. tento byl vyvezen, v druhé kleci ovšem nebylo provedeno zcela. Nicméně desky opřené o zeď klece je na tomto místě již celý měsíc !!! Nechápu proč, když kolem kont. v ul. Na Konečné se tento pevný odpad odváží, není takto činěno i zde na tomto místě. Díky tomu se potom nedají vyvézt kont.z klecí. P.S. v pondělí při odvozu kom.odp. pracovníci vyčistili klece až na tydesky, ale dnešní parta ....nic.

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu a zjednání nápravy.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email