NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090920_6f1e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Uschlé větve nad vozovkou a chodníkem.

Datum nahlášení
09.09.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Vedle zastávky Zeyerovo náměstí směrem k šanovskému okruhu ční nad chodník i vozovku několik suchých větví. Je nebezpečí, že v případě silného větru by mohlo dojít k neštěstí.

Lokalita závady
Zeyerovo náměstí, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/9/2020 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email