NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090920_bf50

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Padlý strom

Datum nahlášení
09.09.2020

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na cestu mezi obytnými domy na Buzulucké ulici a železniční tratí spadl dávno odumřelý strom, který se zlomil v důsledku svého ztrouchnivělého stavu. V nejbližším okolí je řada podobně uschlých stromů, které jsou potenciálně nebezpečné a mohly by někoho zranit. Snad si příslušná organizace, která má v popisu práce péči o městskou zeleň, najde čas na důkladnou kontrolu a případný zákrok, když před několika dny dokázala pokácet celou skupinu vzrostlých zdravých stromů o pár desítek metrů dál. Říká se, že se tak stalo kvůli výstavbě nového parkoviště, které je zřejmě daleko důležitější než oáza zeleně a stínu v parném létě. Každopádně je to ale zločin na životním prostředí!

Lokalita závady
Řetenice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zdravotní stav a provozní bezpečnost Vámi zmiňovaných dřevin bude dne 17/10/2020 prověřena na místním šetření. Ohledně pokácených dřevin, kvůli výstavbě parkoviště bude vysazena nová kvalitnější náhradní výsadba.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email