NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090921_6d5a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Velká borovice před vchodem do domu

Datum nahlášení
09.09.2021

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den , mám velkou prosbu zda by nešla pokácet borovice , která nám roste u vchodových dveří do domu, je již přerostlá, nevzhledná a stíní do oken kuchyní a obývacích pokojů. Neplní již okrasnou funkci ale překáží i průchodu ke vchodovým dveřím.

Lokalita závady
Nedbalova 1827, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 10/9/2021 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email