Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry ve vozovce
Datum nahlášení
09.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Ve Sládkově ulici jsou auta trpící, pro díry v silnici.
Lokalita závady
ulice J. V. Sládka, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, závada předána správci.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email