Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá tráva
Datum nahlášení
09.12.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Prostor zarostlý starou travou.
Lokalita závady
ulice Celní, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, na který jste upozornila není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemku písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemku tak, aby pozemek nenarušoval vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email