NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

091221_7936

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Auto bez platné STK v křižovatce

Datum nahlášení
09.12.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den, již řadu let stojí bez hnutí v křižovatce Stará Duchcovská / Luční (před domem č.p.100) červený OA RZV TPL10-29, už má několik let propadlou technickou kontrolu, a tak nemá na silnici co pohledávat (§ 19/2/g,h z.č. 13/1997 Sb). Navíc stojí v zóně do 5 m od hranice křižovatky, čímž porušuje § 27/1/d z.č. 361/2000 Sb. a řidič, co vozidlo odstavil, tak nejspíše spáchal dopravní přestupek.

Lokalita závady
Stará Duchcovská 49/100, Teplice, 415 03, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email