NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

091221_92c0

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zvednutý chodník před garáží-poškozený chodník

Datum nahlášení
09.12.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, na adrese Čelakovského mám garáž(těsně sousedící s naší knihovnou) bohužel nám nejde otevřít druhé křídlo, je to z důvodu zvednutého chodníku. Rád bych tam zajel s autem ale opravdu to nejde. Prosím Vás tímto o neodkladné řešení. Děkuji předem V úctě Partl

Lokalita závady
Čelakovského, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po provedeném místním šetření budeme řešit problém ve spolupráci s odborem životního prostředí s ohledem na vzrostlý strom v blízkosti garáže. K opravě povrchu
by došlo v jarním období.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email