NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100119_3c31

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nerovný povrch chodníku - vytvořená velká kaluž.

Datum nahlášení
10.01.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Chodník za objektem Bohosudovská, mezi čp. 1485 a 1486, je nerovný, tvoří se velká kaluž. Nelze projít ani projet (kočárkem) bez namočení obuvi. V případě umrznutí je nebezpečí uklouznutí a poranění osob.

Lokalita závady
ulice Bohosudovská 1485, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme situaci a možnost její nápravy.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email