NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100121_f170

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propadlá asfaltová záplata v ulici Prokopa Holého

Datum nahlášení
10.01.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, minule jsem nahlašoval propadlou asfaltovou záplatu v ulici Břetislavova stezka, nyní se jedná o ulici Prokopa Holého, je to podobně hluboký propad.

Lokalita závady
Prokopa Holého, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zhotoviteli stavby bude zaslána reklamace s požadavkem na zajištění a provedení opravy.


Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email