Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení
10.02.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Více jak týden nesvítí lampa VO, Ul. Svojsíkova 2334/17
Lokalita závady
Svojsíkova 2334/17, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k zajištění opravy.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email