NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100317_c3b0

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chodník v dezolátním stavu

Datum nahlášení
10.03.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den , chtěla bych upozornit na chodník v dezolátním stavu v ulici Lounská v části od kolmé ulice Americká směrem nahoru.V minulých letech byl opravován a zajímalo by mě z jakého důvodu byla oprava v 1/3 ukončena. Zbývající část má velké velké narušení celistvosti a propadliny v úrovni. viz.foto. Předpokládám, že je jen otázka času kdy dojde ke zranění osob.Jsme majitelé jednoho z domů a proto je oprava i v našem zájmu. Děkuji Leiblovi.

Lokalita závady
ulice Lounská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Provedeme místní šetření.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email