NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100319_ec64

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Ucpaný kanál

Datum nahlášení
10.03.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na rohu Benešova náměstí a ulice U Krupské brány je u integrovaných popelnic ucpaný kanál městské kanalizace. Nenašel jsem vhodný odbor pro nahlášení závady a proto využívám nezařazené ohlášení.

Lokalita závady
ulice Benešovo náměstí 785/16, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zajistíme nápravu.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email