Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výtluky v komunikaci při výjezdu z točny SOMET
Datum nahlášení
10.03.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den,
nahlašuji touto cestou 2 neoznačené výtluky na místní komunikaci, ul. Modlanská, při výjezdu z obratiště MHD Trnovany, Somet. Opravu je nutné provézt po domluvě s odborem dopravy vzhledem k oblasti s trolejbusovým provozem.
S pozdravem Petr ŠTAFFEN
ARRIVA CITY s.r.o
Lokalita závady
Modlanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ulice Modlanská je silnice č. III/253 50. Váš podnět předáme na příslušného správce komunikace - Správa a údržba silnic Ústeckého kraje.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email