Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadající chodník a chybějící dlažební kostky
Datum nahlášení
10.04.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Pod roštem se rozpadl beton kudy propadl chodník a nejspíš i dlažební kostky
Lokalita závady
Krupská 34/18, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bude opraveno.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email