NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100418_2287

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice a chodník

Datum nahlášení
10.04.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Proveden výkop přes ulici krušnohorská a po ledabylém dání do provozu a i po výzvách stavitelům ( ústně ) stále neuvedly komunikaci do schůdného stavu a silnici do sjízdného stavu . Pořád nějaká díra které se špatně dá vyhnout , protože není označena a parkují vedle vozidla . Děkuji Mareš

Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O situace víme, kolegyně, která vydává výkopová povolení a kontroluje dodržování jejich podmínek již poněkolikáté urguje nápravu. Stavebník uvedl termín pátek 13.4.2018 dokdy bude vozovka a chodník uvedena do původního stavu.
Rovněž po několika urgencích stavebník alespoň označil výkop dopravní značkou.
V případě nedodržení tohoto termínu bude se stavebníkem zahájeno správní řízení.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email