NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100518_0792

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výjezd z parkoviště - Trnovanská ul. (bývalý Palm Beach)

Datum nahlášení
10.05.2018

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Při výjezdu z parkoviště je špatný výhled na situaci na vozovce. Zrcadlo na protější straně cloní větve stromů , to znamená, že pohled do obou stran je hodně omezený. Myslím, že by situaci zlepšilo prořezání některých větví. Děkuji

Lokalita závady
Trnovanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a provedeme nápravu.

Přeji příjemný den

Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email