Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka pneumatik
Datum nahlášení
10.05.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Za kontejnery na odpady , které patří k domu Opavská 2626 (směrem k ulici Slovenská) jsou v křoví odhozené pneumatiky a staré koberce. Při běžném odvozu odpadu nejsou ze silnice vidět. Děkuji I.Z.
Lokalita závady
ulice Opavská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email