NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100522_abcd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zničené odpad.koše

Datum nahlášení
10.05.2022

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Zdravím a prosím o výměnu dvou košů za objektem Trnovanská 1286 a 1288 . Žádala jsem již v lednu, dubnu ale tím, že jsem se informovala na betonové odp. koše - kvůli věčnému vandalství, se na žádost zapomnělo...a stále je společnost MP nevyměnila.

Lokalita závady
Trnovanská 1288/24, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email