Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Dva suché stromy v ulici Purkyňova
Datum nahlášení
10.07.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, už před relativně dlouhou dobou jsem si všiml dvou mladých suchých stromů v ulici Purkyňova, poblíž lampy č.1835. Viděl jsem i minimálně jednou vůz který všechny stromky zaléval. Označil jsem přibližnou polohu na mapě.
A přiložil jsem fotku.
Lokalita závady
Purkyňova 1681/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny jsou zalévány pravidelně, ale i přesto tyto dvě dřeviny odumírají. Nicméně pokud neobrazí do října, budou nahrazeny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email