Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zablokovaný kontejner
Datum nahlášení
10.08.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V Trnovanské 1301 / 50 je zablokované víko žlutého kontejneru na plastový odpad, takže větší odpady nejdou vhodit dovnitř a zůstávají na zemi nebo se vhodí do ostatního odpadu nebo i do skla.
Lokalita závady
Trnovanská 1301/50, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email