Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadajicí se chodník
Datum nahlášení
10.08.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadajíci se zámková dlažba po opravě poškozeného vodovodního řádu. Přikládám foto.
Lokalita závady
Hudcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zařazujeme do plánu oprav do konce září.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email