NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100919_6e1b

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Neustále poškozená silnice

Datum nahlášení
10.09.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Hasej si to tady tou uzoučkou Duchcovskou 80 a víc,plně naložený mnoha tunový kamiony,jeden za druhym obytnou zonou,sídlištěm,100m od školy a dál od kruháče když je navigace špatně navede pokračujou v krasojízdě k nemocnici,no paráda,to semůže opravdu dít jen u nás,divím se, že tu ještě někoho nějaký nevyspalý,opilý Polák, Ukrajinec Maďar nebo Tatar nerozmašíroval.Co pak má sklárna málo peněz?To si nemůže udělat díru do plotu a poslat ty kamiony nejkratší cestou na výpadovku?To se nám museji prohánět pod okny?Co si to vůbec dovolují? Sjednejte prosím zákaz vjezdu těmto vozidlům do naší obytné zóny,v případě že nájezdy těchto těžkých a nebezpečných souprav budou pokračovat,obrátíme se na patřičná místa.S pozdravem Hanes Vladimír

Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
Vámi zmiňovaná komunikace je sil. II. třídy (II/254) ve vlastnictví Ústeckého kraje, který by měl v budoucnu být investorem případné přeložky.
Zákaz vjezdu pro nákladní vozidla ve zmíněném úseku za stávající situace nelze provést.
Zároveň upozorňujeme, že tato aplikace slouží pro "hlášení závad" typu poškozené dopr. značení, lavička, rozbitá lampa apod. Pro komunikaci s jednotlivými referenty využívejte, prosím, běžné prostředky jako e-mail, telefon nebo písemné podání.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email