Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Překážky na komunikaci
Datum nahlášení
10.09.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Prosím na konci ulice Dukelská stezka v dolní části je provizorní oprava silnice po opravě plynu. Díra má 18 cm a musí se přez ní jezdit. Hrozí poškození vozidel. Prosím o nějaké rozumné zasypání aby se do konečného vyasfaltování dalo jezdit nebo provést konečnou pokládku asfaltu v již 2 měsíce dokončené ulici Dukelská stezka. Děkujeme Vám
Lokalita závady
Pařížská 1579/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Hana Bredlová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace byla zaslána zhotoviteli stavby.
Hana Bredlová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email