Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
10.09.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den,
od 6.9.2019 nesvítí lampa, která je umístěna mezi domy Rumunská 7 a Rumunská 11.
Číslo lampy bohužel nemám k dispozici, ale dle výše uvedeného popisu ji nelze zaměnit.
Prosím o odstranění závady.
Lokalita závady
Rumunská 1778/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email