Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek bezdomovců
Datum nahlášení
10.09.2020
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V parčíku v Jaselské ulici mají bezdomovci matraci, hadr a postel i s dekami. Prosím o odklizení.
Lokalita závady
Jaselská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění věcí po bezdomovcích bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email