Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené zastřešení nad chodníkem
Datum nahlášení
10.10.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Uvolněná prkna nad chodníkem, nebezpečí jejich pádu
Lokalita závady
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto závadu postupujeme k vyřízení na stavební úřad. Nejedná se o závadu na komunikaci.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email