Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá zeleň
Datum nahlášení
10.10.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V Proseticích, Na Konečné 207 je vpravo od vchodu přerostlý strom, jehož větve zasahují do okna přízemního bytu a také poškozují nově zateplenou fasádu domu. Prosím o opravdu radikální prořezání.
Lokalita závady
ulice Na Konečné 207/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 12/10/2017 proběhlo místní šetření. Keře budou do konce října 2017 upraveny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email