Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá vozovka
Datum nahlášení
10.11.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Propadlá nově vyasfaltovaná silnice ,po předchozích výkopových pracích.
Lokalita závady
ulice Křičkova 2516, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace je řešena jako reklamace s firmou, která výkopové práce prováděla.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email