Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
10.11.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa veřejného osvětlení č.3148 ulici Josefa Hory
Lokalita závady
Josefa Hory 2548, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email