Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neshrabané listí
Datum nahlášení
10.12.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U garáží v zadním traktu domu na křižovatce ulic Americká a Liberecká není opět (jako téměř každý rok) shrabané listí, momentálně je zde i nepořádek kolem popelnic.
Lokalita závady
Liberecká ev.č. 1963, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email