Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blikající lampa
Datum nahlášení
10.12.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici Topolová,svítí přerušovaně pouliční lampa, je přímo nad přechodem pro chodce. Číslo stožáru je na přiloženém fotu.
Lokalita závady
ulice Topolová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email